Image

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości 2021

Firmy Jutra – konferencja online dla przedsiębiorczych

„Firmy jutra” to spotkanie dla właścicieli firm, dyrektorów i managerów, którzy chcą uzyskać aktualną wiedzę na temat zmian, jakie przed nami. Dokonywać się one będą w różnych obszarach funkcjonowania firm na rynku – na kilku z nich skupimy się podczas zbliżającego się wydarzenia.
Spotkanie zrealizowane zostanie poprzez transmisję online na żywo w dniu 9 listopada w godz. 9:00-11:30. Link do zapisów: https://firmy-jutra-konferencja-tp2021-g-i.konfeo.com/pl/groups
Obowiązuje wcześniejsza rejestracja. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Link do pokoju konferencyjnego przesłany zostanie drogą mailową w dniu spotkania osobom, które zarejestrowały swój udział na tej stronie.

Agenda:

godz. 9:00 – 9:20 – Krystian Jendrzejewski -kierownik Domu Przedsiębiorcy w Tczewie.
Temat: Co w biznesie piszczy? Sytuacja na rynku i oferta Domu Przedsiębiorcy

godz. 9:20 – 9:50 – Marzena Grochowska
Temat: „Kompetencje jutra – to co za chwilę będzie potrzebne w efektywnym biznesie”. Blok poprowadzi Marzena Grochowska, prezeska Polskiego Stowarzyszenia Kobiet Biznesu, przedsiębiorczyni. Właściciela dwóch marek szkoleniowych. Kierownik autorskich studiów podyplomowych z brainologii – zarządzania dobrostanem. Od 20 lat wspiera organizacje w kompetencje, umiejętności i wiedzę z zakresu neurowiedzy w procesach biznesowych. Pracuje w międzynarodowym środowisku biznesowym. Promuje innowacyjne technologie AI- foka Paro w celu wspierania dobrostanu. Autorka książki, kursów z zakresu neurowiedzy.

godz. 9:50 – 10:20 – Adam Plutowski
Temat: „Marketing jutra w małej firmie. Jak dopasować się do zmian, które dzieją się na naszych oczach i pozostać skutecznym?”. Blok poprowadzi Adam Plutowski, szkoleniowiec i konsultant marketingowy, właściciel agencji prowadzącej komunikację w mediach społecznościowych na zlecenie firm, Social Media Fly.

godz. 10:20 – 10:50 – Aleksandra Harasiuk
Temat: „Zawody jutra – roboty, rakiety i śmieci”. Aleksandra Harasiuk, absolwentka zarządzania i marketingu, w ramach działalności Good At Service przygotowywała i wdrażała kompleksowe rozwiązania związane z obsługą klienta- sprzedaży, komunikacji, technologii. Fanka neurobiologii i socjologii, kultury biznesowej i handlowej oraz polskich przedsiębiorców z lat 20 ubiegłego wieku. Obecnie pełni funkcję Dyrektorki biura Międzynarodowego Stowarzyszenia Bursztynników. Założycielka Lean in Pomorskie, Lean in Poland. Członkini Polskiego Stowarzyszenia Kobiet Biznesu.

godz. 10:50 – 11:30 – podsumowanie i zakończenie
 

Bezpłatne konsultacje: Finanse Prawo Podatki

Konsultacje odbędą się 10 listopada w godz. od 11:00 do 14:00 w sali konferencyjnej Domu Przedsiębiorcy w Tczewie – I piętro.

W ramach konsultacji będzie można skorzystać z pomocy:
– Doradcy Podatkowego – p. Piotra Gelińskiego
– Radcy Prawnego – Michała Hoffmanna
– Specjalisty ds. funduszy europejskich z Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Malborku
– Domu Przedsiębiorcy w zakresie rejestracji działalności gospodarczej i oferty Domu Przedsiębiorcy w Tczewie.
Serdecznie zapraszamy i prosimy o potwierdzenie udziału: https://dp-konsultacje-tp2021-g.konfeo.com/pl/groups